DOST CAM A.Ş. 1974 yılından bugüne cam dünyasının içinde bulunmaktadır. İzmir’de Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu yaklaşık 12.000 m² kapalı, 22.000 m² toplam alan içerisindeki ileri teknoloji ürünü makine parkuru ve nitelikli işgücü ile sektöre hizmet vermektedir. DOST CAM A.Ş., sektörel talebi karşılamak üzere yatırımlarına devam etmektedir. DOST CAM A.Ş. üretim tesisinde, insan sağlığı ve çevre bilincine yönelik güvenlik camları (temperli cam, lamine cam), mobilya sektörüne yönelik işlenmiş camlar (rodajlı – bizoteli, kanallı – delikli vb.), inşaat sektörüne yönelik mimari camlar (giydirme cephe camları, yalıtım camları) üretilmektedir. DOST CAM A.Ş., sektörün diğer üreticilerine ve cam işleme müşterilerine de cam ürünlerini uygun koşullarda sunarak cam sektörünün üretimine ve gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Mimari ve endüstriyel cam işlerini yalnızca ticari unsur olarak görmeyip fikir yaratıcılık ve estetik katarak çevreye uyumlu ve kalıcı cam ürünlerine imza atmak.

Vizyonumuz

Teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı cam ürünlerinin ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayan, yurtdışında ülkemizi cam endüstrisi alanında başarı ile temsil eden öncü ve örnek bir kurum olmak.